I

   

Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Bydgoszczy

 

 

 

 

08 grudnia 2014Wierzę w Syna Bożego

II NIEDZIELA ADWENTU
7.12.2014.

1. Dziś w drugą niedzielę Adwentu, obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem na Wschodzie. W ramach osobistego przygotowania się do spotkania ze Zbawicielem w święta Bożego Narodzenia i w dniu Jego powtórnego przyjścia na ziemię, starajmy się wspierać naszych braci w wierze.

2. Jutro, 8 grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi Panny. Msze święte o godzinie 8.00 oraz 17.00. Na Mszę świętą o godzinie 17.00, zapraszamy wszystkich naszych parafian oraz istniejące przy naszej parafii Stowarzyszenia i Wspólnoty: Stowarzyszenie Cudownego Medalika - Apostolat Maryjny, Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, Żywy Różaniec, Stowarzyszenie Wspierania Powołań kapłańskich i zakonnych, Parafialny Oddział Caritas, Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii świętej, Lektorów i Ministrantów. Zapraszamy wszystkich, którzy w marcu podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, a zagrożonego aborcją, przynieście swoje deklaracje, aby w darze przez ręce Maryi złożyć Panu Bogu. Niepokalana, niech ubogaci nasze serca w czasie tej radosnej, adwentowej wspólnej modlitwy. Dwadzieścia minut przed Mszą świętą wyśpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Maryi.

3. Roraty w tym tygodniu od wtorku do piątku o godzinie 17.00, zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami.

4. W czwartek, 11 grudnia - Dzień Modlitwy ze świętym Janem Pawłem II. Zapraszamy o godzinie 8.00 lub 17.00, po Mszy świętej, modlitwa oraz ucałowanie relikwii.

5. W miesiącu grudniu są wolne intencje mszalne. Mszę świętą można zamówić po Eucharystii lub w biurze naszej parafii.

6. Składka w przyszłą niedzielę budowlana na zapłacenie prac konserwatorskich przy witrażach w naszej świątyni.

7. W naszym kiosku, można nabyć opłatki, świece i prasę katolicką

8. Dobremu Bogu polecamy śp. Andrzeja Michalskiego. Dobry...
 

Ks. Prałat Teodor Paradowski - proboszcz

                                                                                               strona główna


* * *

(C) Copyright 2010