Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Bydgoszczy

 

 

 

 

Informacje stałe

24-czerwca-2017 

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA
25.06.2017.

1. Kończy się czerwiec - miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzajmy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujmy za Boże miłosierdzie w naszym życiu. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj po Mszy świętej o 17.00, w dni powszednie po wieczornej Eucharystii.

2. We wtorek, 27 czerwca, czcimy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy.

3. W środę zapraszamy Stowarzyszenie Cudownego Medalika - Apostolat Maryjny. O godzinie 18.00, wspólny różaniec, o 18.30 Msza święta i nabożeństwo czerwcowe, Po nabożeństwie spotkanie formacyjne przy ulicy Ks. Skargi 10.

4. W czwartek, 29 czerwca, wyjątkowa uroczystość w naszym kościele i parafii. Uroczystość Odpustowa, ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła - Patronów naszego kościoła i całej wspólnoty parafialnej. Wszystkich parafian i sympatyków naszego kościoła, serdecznie zapraszamy na uroczystą Sumę Odpustową w czwartek o godzinie 18.00. Naszej modlitwie przewodzić będzie Ks. dr Kanonik płk Zenon Surma. Niech piękne świadectwo życia tych dwóch filarów naszego Kościoła, będzie dla nas zachętą do stałej przemiany naszych serc i dobrych życiowych wyborów. Dla parafian, którzy z różnych ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w naszej wieczornej modlitwie, zostanie odprawiona Msza święta o godzinie 8.00.

5. W czasie wakacji, już od przyszłej niedzieli w naszym kościele nie będzie Mszy świętej o godzinie 17.00.

6. Okazja do Spowiedzi, codziennie przed Eucharystią.

7. Bożemu Miłosierdziu polecamy śp. Jadwigę Kwiecińską.

8. Wszystkim wyjeżdżającym, życzymy miłego wypoczynku i czasu pełnego dobra i duchowego wzrostu.

Ks. Prałat Teodor Paradowski - proboszcz

                                                                                               strona główna


* * *

(C) Copyright 2010