I

   

Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Bydgoszczy

 

 

 

 

 
 

18 lutego 2017

SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA
19.2.2017. 

1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie.

2. We wtorek, po Mszy świętej o godzinie 8.00, klęcząc przed obrazem: JEZU UFAM TOBIE, odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy wszystkich parafian.

3. W środę, 22 lutego, przypada święto Katedry świętego Piotra Apostoła. To święto jest przede wszystkim okazją do wyrażenia czci świętemu Piotrowi i każdemu jego następcy, którzy zgodnie z wolą Chrystusa zostali wybrani na pasterzy całego Kościoła powszechnego. Przez tyle lat wielką modlitewną miłością otaczaliśmy świętego Jana Pawła II, o którym z dumą mówiliśmy: Piotr naszych czasów. Niech nie zabraknie wyrazów oddania i modlitwy w intencji Ojca Świętego Franciszka.

4. W środę, po rannej Mszy świętej,, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przynieśmy nasze prośby i dziękczynienia.

5. W środę, zapraszamy Stowarzyszenie Cudownego Medalika - Apostolat Maryjny. O godzinie 16.30 - Różaniec, o 17.00 Eucharystia i spotkanie formacyjne.

6. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce, która organizowana jest przez naszą parafię z okazji 70 - rocznicy erygowania. Nawiedzimy ślady świętego Andrzeja Boboli, błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki oraz sługi Bożego Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia. Zatrzymamy się: w Krośnie, Przemyślu, Strachocinie, Sanoku, Lesku, Myczkowicach, Solinie, Górzance, Komańczy i Warszawie. Termin: od 1 czerwca - 5 czerwca 2017 roku. Cena 800.00 złotych. Zapisy w biurze naszej parafii. Przynosimy Dowód osobisty i przedpłata 200.00 złotych.

                                                  Ks. Kanonik Teodor Paradowski - proboszcz

                                                                                               strona główna


* * * *

(C) Copyright 2010